IT juhi (juhtimine) tööülesannete hulka kuuluvad pidevalt muutuvas ja suure konkurentsiga ettevõtluskeskkonnas infotehnoloogia- ja sidekontseptsiooni loomine, konkurentsivõimet toetavate ning tagavate side- ja IT lahenduste väljatöötamine, arendamine ja käigushoidmine, äristrateegia ning IT strateegia ühildamine.

Äriprotsesside toetamiseks infotehnoloogiliste vahenditega osaleb IT juht ettevõtte arengukavade väljatöötamisel ning koostöös teiste juhtide, töötajate, klientide ning partneritega selgitab välja ettevõtte tänased ja homsed IT vajadused.

Kõigeks selleks peab IT juht omama hulgaliselt informatsiooni juhitavast ettevõttest ning infotehnoloogia maailmas toimuvast. Täites need tingimused suudab IT juht tagada ettevõtte IT arenduse, projekteerimise, rakenduse, juurutuse ja toimiva infrastruktuuri, läbi mille garanteeritakse parim võimlik IT süsteem toetamaks Teie ettevõtte äriprotsesse.

Visioline pakub oma klientidele IT juhtimisteenust ning sellega koos Visioline ning tema partnerite tooteid ning infotehnoloogilist tuge ainult parima kvaliteediga.

IT audit
  • IT projektide juhtimine ja teostamine

  • Infosüsteemide planeerimine ja rajamine

  • Infosüsteemide auditeerimine ja hindamine