Masinnägemine ja selle lahendus:

* kaamerad (erineva võimekusega)
* andurid ja tähised
* valgustus (sh infrapuna)
* vajadusel protsessorarvuti
* tarkvaralahendus(ed)
* erilahendused
* GPU andmete töötlemine
* võrgu ehitus

Pakume:

* Lahenduse välja töötamine
* Lahendust olemasolevatele kaameratele
* Paigaldame uusi ja vahetame vanu kaameraid
* Kaabeldustööd
* Monitoorimise ja seadistamise tööd
* Erinevad integratsioonid

Info ja hinnapärginud:

raul.orav@visioline.ee
telefon +372 504 9966

Masinnägemise lahendus (machine vision) on riist- ja tarkvara lahendus, mille eesmärk on koguda keskkonnast informatsiooni, analüüsida ning kas anda informatsiooni või juhtida erinevaid teisi seadmeid/tarkvarasid. Meid eristab see, et hoiame kogu lähtekoodi avatuna, lisame tööle juurde läbipaistva dokumentatsiooni, anname juurde ka mobiilile sobiva kasutajaliidese ning meie lahendustes saab kasutada ka soodsamaid kaameraid (näiteks Dahua või Hikvision valvekaamerad). Kas Sinu äris on valdkondi, kus saaks masinnägemise abil protessse tõhustada? Võta ühendust, arutame!

Lahendus sobib  tootmise automatiseerimiseks, turvalisuse tõstmiseks, kvaliteedi kontrolliks või näiteks maski mitte kandjate tuvastamiseks. Heaks näiteks on masinnägemine kaupluses või autode parkimisplatsil, selliselt saab lugeda klientide arvu.

Võimalik on mitte ainult loendada või tuvastada defektseid tooteid, vaid ka lugeda ribakoode, lugeda erinevaid sõnumeid ning tekste või mõõta teatud spetsiifilisi parameetreid (värv, mõõtmed, jne). Näiteks tootmisprotsessis pildituvastuslahenduse rakendamine: masinnägemise abil pildustatakse komplekteeritud aga sulgemata pakendit, analüüsitakse pilti ning saadetakse vastav teavitus kui pakendist puuduvad teatud komponendid. Hea näide on ka erinevad mõõtmised, praagi või jäägi tuvastamine.

Pilte masinnägemine lahendustest: